В2В ees seisvate ülesannete lahendamiseks kasutame me positiivset tähelepanu äratamist ning kasutame laialdaselt ühishanke metoodikat: - “kollektiivse mõtlemise” kasutamine tellija poolt seatud ülesannete lahendamiseks. Kui on vaja kaasata varem nimetatud rahalised vahendid, võetakse kasutusele ühishanked. Süsteem В2В on keskus, mis kujutab endast suurt innovaatilist toodete ja teenuste elektroonilist või virtuaalset turgu, kus kõik selles kauplemises osalejad on suunatud ausale ja pikaajalisele koostööle.
Kauplemine laiapõhjalistel kauplemisplatvormidel hõlmab antud juhul ka Tellija kaubanduse korraldamist ning B2B süsteem tutvustab seda kõigile teistele organiseerimisprotsessis osalejatele. Tarnijal on tulevikus võimalus iseseisvalt leida teda huvitavad pakkumised või teatada oma toodete ja teenuste müügist, ning aitab kontrollida tema ostu-müügi protsessi rentaablust.
Tellija ettevõttele on see suurepärane võimalus meelitada ligi uusi loomingulisi asjatundjaid, kuivõrd ülesannete täitmises osaleb reeglina palju inimesi. Täitja rollis olevad vabakutselised saavad võimaluse oma ideid teostada, portfooliot täiendada ja suurendada oma töökogemust. Ühishange on lühim ja optimaalne tee Tellija ülesannete lahendamiseks, millesse kaasatakse lai ring vajaliku profiiliga spetsialiste. Suhtlemine täitjatega, nende tegevuse kontroll toimub tänu infotehnoloogiale eranditult meie tiimi poolt. Tellija ettevõtte jaoks tähendab see olulist kulude kokkuhoidu ja mittevajaliku suhtlemise vältimist vabakutselistega. Seetõttu aitab see säästa aega, närve, kuna ülesande lahendamises osaleb tavaliselt palju inimesi. Lõppude lõpuks on Tellija jaoks oluline kvaliteetselt teostatud lõpp-produkt. Täitjate töökogemust, haridust ja kvalifikatsiooni kontrollib meie meeskond. Kõik õigused lõpptootele kuuluvad reeglina tellija ettevõttele, kellel on õigus vastavalt oma äranägemisele müüa nimetatud kaupa või toodet mistahes hinnaga.
Tellimuse võib jaotada ka mikroülesanneteks, mis seejärel kujundtakse eraldi projektideks.
Meie poolt kasutatavad konkurentsiplatvormid on üks võimalikest ühishanke platvormidest. Meie variandi puhul esitab Tellija taotluse, millega ta ülesande määratleb. Täitjad saadavad meile oma lahendusvariandid püstitatud ülesandele, samaaegselt üksteise tööd hinnates ja kommenteerides, siis valitakse välja üks või mitu parimat tööd. Võidutööd toovad teostajale rahalise tasu, kui need Tellija poolt vastu võetakse.
|
|